Висловлюємо щиру подяку за вашу підтримку і допомогу

Дата: 23.12.2020 11:12

Фото без описуНасичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Подарунків від Святого Миколая чекають з нетерпінням особливо діти які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Що є приємним для дитини? Звичайно любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди. Такими є Люцепернюк Лариса – головний спонсор та організатор, із своїми меценатами (Курельчук Л., Люцепернюк С., Білоус Ю., Піголь О., Штемплюк В., Миронюк І., Штангрет Н., Шварц Т., Денисюк М., Шевчук Н., Філімонова О., Назімова В., Вінярська О., Оганесян С.) В день Святого Миколая мріяні подарунки з побажаннями здоров’я, радісних і щасливих свят від наших благодійників отримали діти Ганнопільської ОТГ. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Висловлюємо щиру подяку за вашу підтримку і допомогу. Хай вам Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла! Від усього серця бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.