В гостях у дітей-інвалідів, та в сім'ях, які потребують матеріальної підтримки

Дата: 21.12.2020 16:23

Робити справи милосердя та ділитися з ближнім – приклад, якого навчає Святий Миколай. Аби не тільки діти, а й дорослі могли відчути атмосферу цього свята та отримати подарунки, працівники служб Ганнопільської сільської ради Светлана Гуранська, Валентина Войтюк, Оксана Поліщук разом з УКРАЇНСЬКО-ЄВРЕЙСЬКИМ ОБЩИННИМ ЦЕНТРОМ "ШАТЕР АВРААМА" побували в гостях у дітей-інвалідів, та в сім'ях, які потребують матеріальної підтримки. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Дякуємо Вам за проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей які потребують допомоги! Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.