З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Дата: 21.12.2020 16:05

Фото без опису 19 грудня в Україні відзначається День адвокатури, і нам особливо приємно привітати з цим чудовим святом тих, без чиєї допомоги неможливий справедливий результат вирішення справ у судах. Ті, хто чесно і мужньо стоїть на захисті прав та інтересів, хто присвятив своє життя служінню закону і справедливості! Бажаємо Вам успіху та наснаги у роботі, щоб Ваша праця завжди була вшанованою та оціненою суспільством, нових професійних звершень, відданості, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі – справі захисту конституційних прав і свобод громадянина, забезпечення кожної людини кваліфікованою правовою допомогою. Мудрості Вам, витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості й непохитності, вірності ідеалам правди. Нехай людська повага й довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі! З повагою, голова Ганнопільської сільської ради Маргарита Медведюк та виконавчий комітет.