ХРАМОВЕ СВЯТО ЦЕРКВИ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАРВАРИ

Дата: 17.12.2020 14:10

Фото без опису В цьому місяці ми святкуємо багато християнських свят. Та є три з них, які йдуть один за одним і особливо шануються в народі – Варвари, Сави, Миколи. Перше з них – сьогодні , свято Варвари. Свята Варвара постраждала за свою християнську віру, вона зазнала багато тортур і прийняла мученицьку смерть. Саме її багато віруючих вибирають своєю заступницею, моляться їй з проханнями про зцілення. Шановний Настоятелю храму отець Іоан, прихожани та жителі нашої громади, прийміть найщиріші вітання з великим святом – великомучениці Варвари. Це храмове свято нашої святині в селі Малий Скнит , яка вже не один рік своїми дзвонами скликає на Богослужіння. Нехай в день престольного празника наші серця наповняться світлими почуттями надії і любові, щастям та добром, нехай дух великомучениці завжди наставляє на вірний шлях і добрі вчинки, щоб життя дарувало світлі моменти щастя і любові, щоб серце незмінно вірило в чудеса і доброту цього світу. Бажаю усім здоров’я, сердечного тепла, родинного затишку та мирного неба. Нехай єднає нас світло незгасних людських чеснот, а духовне піднесення стане благодатною нивою для нових благих починань!