ШАНОВНІ ЛІКВІДАТОРИ АВАРІЇ НА ЧАЕС!

Дата: 14.12.2020 10:54

14 грудня, в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли зупинити та обмежити руйнівну силу найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, які виявили героїзм, самовідданість та мужність! Висловлюємо щиру подяку за ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак. Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій. Бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я, родинного затишку, щастя та усіх благ. Мирного неба над головою та довгих і щасливих років життя. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто ризикуючи життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії. З повагою, сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК та виконавчий комітет.