В ГРУДНІ СВІЙ СЛАВНИЙ ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧИЛИ АЖ ТРИ ДОВГОЖИТЕЛІ СЕЛА КИЛИКИЇВ

Дата: 11.12.2020 14:13

Фото без опису 05.12 – СЕБЕНЬ Валентина Іванівна (1930 р. н.), та 10.12 – ГАЛКА Катерина Петрівна (1930 р. н.). Це поважні й шановані, багатодітні жінки, їм довелося пережити голодомор, війну і тяжкі післявоєнні роки, все своє життя важко працювали в місцевому колгоспі, вони пройшли через низку життєвих випробувань, проте зберегли оптимізм та непохитну віру у краще. 11.12 – МАРХАЙЧУК Іван Михайлович (1925 р. н.). Учасник бойових дій та інвалід Великої Вітчизняної Війни, батько шести дітей, колишній керівник духового оркестру. Привітати ювілярів, висловити слова шани та найщиріші побажання завітала староста села Валентина Анікова, вручила подарунки та висловила вітальні слова від керівництва громади, побажала щастя, радості, добробуту, любові та підтримки від рідних, наснаги, тепла і затишку в родинному колі, злагоди та мирного неба.