Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2020 10:39

Саме наполеглива і самовіддана праця, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову громади людей, які беруть активну участь у місцевому самоврядуванні. Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють відповідальність, професіоналізм, чуйність і щедрість душі. Хотілося б від усього серця побажати всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє України. Нехай день 7 грудня об’єднає у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу З професійним святом вас працівники місцевого самоврядування! З Днем місцевого самоврядування!