ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Дата: 07.12.2020 09:00

Фото без опису Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися надалі від цього заняття. Це стає для людей способом життя. У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху. Дуже приємно, що жителі нашого краю не залишаються осторонь чужих проблем. Уся країна пишається нашими волонтерами, цими завзятими людьми з відкритим серцем і доброю волею, які присвятили своє життя служінню та ідеї гуманності. Завдяки вашій щоденній копіткій праці, патріотизму і жертовності країна змінюється: кожен починає усвідомлювати свою відповідальність за долю країни, за майбутнє наших дітей. Висловлюємо слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність та безкорисливу працю та бажаємо усім волонтерам наснаги, успіхів та миру!