Відбулося друге засідання сесії Ганнопільської сільської ради восьмого скликання

Дата: 04.12.2020 09:19

Фото без описуСьогодні, 3 грудня, під головуванням голови Ганнопільської сільської ради Маргарити Медведюк відбулося друге засідання сесії Ганнопільської сільської ради восьмого скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь 20 депутатів сільської ради. Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, перед присутніми учасниками сесійного засідання виступив головний лікар Славутського центру ПМСД Олег Віталійович Гаврилюк. В теперішній час зібралося чимало важливих питань в галузі медицини, на які депутати мали змогу отримати відповідь. Традиційно серед перших питань порядку денного розглянули фінансові питання, після чого перейшли до земельних питань, які напередодні розглядалися на засіданнях постійних комісій. По закінченню засідання голова привітав всіх депутатів з прийдешнім професійним святом – Днем місцевого самоврядування.