МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Дата: 04.12.2020 09:05

Фото без описуЩороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і дбати та пам'ятати про них не тільки 3 грудня, а й протягом всього року. Піклування про них є однією з визначальних рис цивілізованості кожної держави. І не тільки держава має дбати про цих людей, а кожен з нас має глибоко усвідомлювати наскільки важлива їм наша підтримка. Зокрема, до мешканців Ганнопільської громади які мають інвалідність, завітали голова Ганнопільської сільської ради Маргарита Медведюк, старости сіл та спеціаліст відділу надання соціальної допомоги в дома Валентина Войтюк. Гостями були вручені солодкі подарунки, вислухано проблемні питання та побажання. У цій справі існує ще чимало проблем, які нам треба вирішувати спільними зусиллями, робити все, щоб людям з обмеженими можливостями, яких обійшла доля, було затишно жити в суспільстві. Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед такими людьми, що потребують захисту та підтримки. Бажаємо кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях та віри у світле майбутнє. Дякуємо усім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього.