25ЛИСТОПАДА ВІДБУЛАСЯ УСТАНОВЧА СЕСІЯ ГАННОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 26.11.2020 12:28

Фото без опису В приміщенні Ганнопільського Будинку культури відбулась перша сесія Ганнопільської сільської об’єднаної територіальної громади восьмого скликання. Валентина Шахнюк, голова виборчої комісії, оголосила результати виборів, привітала новообраних депутатів та голову ОТГ і вручила їм відповідні посвідчення. На місцевих виборах 25 жовтня обирали депутатів та голову громади. Серед трьох претендентів на голову громади 74% голосів жителі віддали за Маргариту Медведюк, а також висловили довіру 22 депутатам. Засідання проходило за участі новообраних депутатів, та запрошених старост сіл. Маргарита Медведюк подякувала виборцям за виявлену довіру і закликала всіх новообраних депутатів до єднання задля спільної роботи на користь громади та зачитала Присягу посадової особи місцевого самоврядування. Завершивши усі необхідні установчі процедури про визнання повноважень депутатів і сільського голови, новообрані депутати приступили до виконання повноважень, зокрема, розгляду питань порядку денного сесії. Шляхом таємного голосування обрали секретаря - Наталію Трач. Призначили першого заступника сільського голови - Валентину Поногайбо, заступника сільського голови – Віктора Власюка. Затвердили старосту Великоскнитського старостинського округу - Раїсу Шевчук; старосту Довжківського старостинського округу – Валетину Бабицьку; старосту Киликиївського старостинського округу  – Валентину Анікову; старосту Клепачівського старостинського округу – Анатолія Клімчука; старосту Малоскнитського старстинського округу – Андрія Білякевича Також обрали та затвердили склад виконавчого комітету Ганнопільської ОТГ, до якого увійшли представники різних сфер громади. Депутатський корпус розділили на 4 комісії та затвердили їх персональний склад і керівництво. Прийняли Регламент ради, Положення про виконавчий комітет, та прийняли рішення про утворення фінансового відділу Ганнопільської сільської ради. По завершенні сесії Маргарита Іванівна подякувала присутнім за конструктивну роботу та участь у засіданні. А також висловила свої сподівання, що депутати і надалі будуть оперативно збиратися на засідання та усвідомлювати свою відповідальність у соціально-економічний розвиток Ганнопільської громади та розбудову місцевого самоврядування.