В ГАННОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ Є ДОБРА ТРАДИЦІЯ – ВІТАТИ З 90-РІЧЧЯМ

Дата: 16.11.2020 14:22

Фото без описуДовгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємося їхній життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед життєвими лихоліттями. Радіємо, що переживши багато бурхливих подій, вони стали свідками народження незалежної Української держави. Саме 90 років виповнилося 15 листопада Лопух Катерині Аврамівні, жительки села Нараївка. Тому до її будинку зібралися гості: сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК, староста села Раїса ШЕВЧУК, та найрідніші - діти та внуки. Керівники побажали ювілярці міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини й ще довгих років життя. А також подарували подарунок. Катерина Аврамівна раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.