ШАНОВНА ГРОМАДО! 15 ЛИСТОПАДА УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 16.11.2020 11:07

Фото без опису В історичне коріння нашої країни міцно вплелося хліборобське ремесло, яке було і залишається визначальним у розвитку держави, запорукою її процвітання, за всіх часів українці глибоко шанували справжніх господарів землі, які з ранку до вечора працювали в полі. Ми завжди з глибокою шанобливістю та душевним трепетом ставились до праці землероба, до хліба, який є символом достатку та затишку. Закінчується хліборобський рік, підводяться підсумки досягнутого. Намічаються плани на майбутнє. Ми поділяємо ваші турботи та з почуттям особливої поваги та безмежної вдячності вшановуємо кожного з вас, хто з власного досвіду знає справжню ціну вирощеному хлібу. Вітаємо вас із вашим святом – святом усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею долучається до важливих аграрних справ. Зі святом, дорогі працівники сільського господарства! Міцного вам здоров’я, родинної злагоди, невичерпної наснаги, світла у вікна дому! Нехай на шляху реалізації ваших планів буде якомога менше перешкод, а постійне відчуття повноти життя та відповідальності перед сучасним і майбутнім додає сили. Здоров’я вам, наснаги, достатку миру та злагоди на довгі роки!