ЩИРО ВІТАЄМО!

Дата: 16.11.2020 11:06

Фото без опису У «Міжнародний День логопеда» ми приєднуємося до численних привітань на адресу наших незамінних вчителів-логопедів. Процес коригування мовлення у дитини - тривалий шлях, який вимагає величезного терпіння його батьків і близьких, дисципліни з боку самої дитини. Однак тільки цей важкий шлях може призвести до позитивних результатів і успішного навчання в школі. Пам’ятайте - за результатом завжди стоять конкретні люди - вчителі-логопеди. Сьогодні їх свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у кожну дитину. За Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану новому поколінню. Нехай Ваш професійний шлях буде осяяний успіхом! Бажаємо Вам міцного здоров’я, вдячності за нелегку працю, родинного тепла і простого людського щастя! Зі святом вас, дорогі логопеди!