З МЕТОЮ ПІДНЕСЕННЯ ПРЕСТИЖНОСТІ РІДНОЇ МОВИ В УКРАЇНІ І НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ, 9 ЛИСТОПАДА ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Дата: 09.11.2020 10:50

Фото без опису Рідне слово, рідна мова – це неодмінна частина рідного краю. Адже рідною вважається мова своєї нації, мова предків, яка пов'язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їх духовними надбаннями. Колективна пам'ять народу-творця береже слово, слово рідної мови, а в ньому – і своє безсмертя. Всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток - почесна місія кожного громадянина України. Робімо все, кожен на своєму місці, для того, щоб берегти та примножувати те велике надбання, яке принесли в Київську державу наші пращури, яке розвивали і продовжують розвивати чимало наших земляків. Щиросердечно вітаю всіх з Днем української писемності та мови! Бажаю всім українцям утверджувати рідну мову. Нехай цей нетлінний скарб служить єднанням між минулими та майбутніми поколіннями, возвеличує Україну й українців. Миру, любові, щастя і взаємного розуміння. З повагою, голова Ганнопільської громади Маргарита Медведюк!