НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ПРАЦІВНИКАМ ПОШТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПОШТИ!

Дата: 09.10.2020 09:11

Фото без опису Ваша професія – не з легких, але так потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день. Шановні поштарі! Прийміть щирі вітання із Всесвітнім днем пошти! Ваша невтомна праця забезпечує зв’язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а відданість своїй справі. Оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку. Бажаю Вам гарних і добрих трудових буднів, щоб в листах ваших адресатів буде менше поганих новин. Нехай Вам завжди посміхається доля та дарує міцне здоров’я. Щастя і добробуту Вам і Вашим родинам! З повагою, голова Ганнопільської ОТГ Маргарита МЕДВЕДЮК!