З Міжнародним Днем лікаря

Дата: 08.10.2020 11:29

Фото без описуЩороку в перший понеділок жовтня в багатьох країнах, у тому числі Україні, відзначають Міжнародний день лікаря. Сьогодні, коли Україна і світ переживає непрості виклики пандемії коронавірусу, в центрі уваги кожної людини, кожної української сім’ї, передусім безпека і здоров’я. Ви знаходитеся на передовій в умовах пандемії, продовжуєте боротьбу з поширенням коронавірусу, ми цілком переконані, що завдяки Вашому багаторічному досвіду, відданості своїй справі та високим моральним принципам Ви їх гідно вирішите. Від щирого серця бажаємо не тільки рятувати здоров'я людей, а й берегти своє, щоб навіть у найважчих ситуаціях завжди знаходився вихід і рішення будь-якої проблеми. За ваш невтомний труд, що межує з героїзмом – низький Вам уклін і шана! Щиро зичемо вам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі. Нехай добро, яке ви робите, повертається до вас сторицею. Нехай Господь рясно благословить кожен день вашого життя! З повагою сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК та виконавчий комітет.