Добра традиція

Дата: 08.10.2020 11:24

Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. І тому, як ніхто люди похилого віку потребують нашої уваги, допомоги та підтримки. Звичайно, турбота про людей похилого віку не повинна мати епізодичний характер, адже вона необхідна щодня, щохвилини, щомиті. Саме тому, при Ганнопільській сільській раді працює відділ надання соціальної допомоги вдома, в якому на обслуговуванні знаходяться з людьми з обмеженими можливостями та люди похилого віку. Щирі слова вдячності, побажання міцного здоров’я та довгих років життя пролунали в оселях одиноких підопічних відділу до яких за доброю традицією 1 жовтня в Міжнародний день людей похилого віку з подарунками завітали голова громади Маргарита Медведюк, спеціаліст відділу Валентина Войтюк та соціальні робітники відділу.