Дата: 08.10.2020 11:22

Фото без опису1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого села та держави. З цієї нагоди ми хочем привітати усіх жителів поважного віку нашої громади та побажати їм міцного здоров’я та достойної старості, яку, ми переконані, вони заслужили. Ми схиляємо голови перед вашою життєвою мудрістю, розумом та наснагою, а також хочем подякувати за ваші поради та настанови, які дозволяють нам впевнено крокувати вперед. Бажаєм вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги та далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею! Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких! Довгих і щасливих вам років життя! З повагою виконавчий комітет та сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК.