19 вересня, свій славний 90-й ювілей відзначила жителька села Соснівка Людмила СЕМЕНЮК

Дата: 08.10.2020 10:56

Фото без описуУ Ганнопільський ОТГ 90-річчя зустріла жінка, що пережила голод та війну. Сьогодні , 19 вересня, свій славний 90-й ювілей відзначила чудова матуся, бабуся та прабабуся, невтомна трудівниця, жителька села Соснівка Людмила СЕМЕНЮК. У цей святковий день зі щирими побажаннями, вітаннями, подарунками, квітами до неї на гостини завітали діти, онуки, правнуки та друзі. Гості щиро вітали іменинницю, бажали їй довгих років життя, оптимізму та бадьорості духу. Дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавали часточку своєї душі і серця заради кращого життя. Життєвий шлях ювілярки був нелегким та тернистим. Жінці довелось пережити багато труднощів: голодомори, війну, повоєнні роки. Проте, вона не тільки все витримала, а завдяки щирому серцю й любові до рідних і близьких, зберегла оптимізм та надію на краще майбутнє.. Отже, побажаємо іменинниці та її родині ще довгих років життя, здоров'я, щастя та Божого благословення.нопільський ОТГ 90-річчя зустріла жінка, що пережила голод та війну. Сьогодні , 19 вересня, свій славний 90-й ювілей відзначила чудова матуся, бабуся та прабабуся, невтомна трудівниця, жителька села Соснівка Людмила СЕМЕНЮК. У цей святковий день зі щирими побажаннями, вітаннями, подарунками, квітами до неї на гостини завітали діти, онуки, правнуки та друзі. Гості щиро вітали іменинницю, бажали їй довгих років життя, оптимізму та бадьорості духу. Дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавали часточку своєї душі і серця заради кращого життя. Життєвий шлях ювілярки був нелегким та тернистим. Жінці довелось пережити багато труднощів: голодомори, війну, повоєнні роки. Проте, вона не тільки все витримала, а завдяки щирому серцю й любові до рідних і близьких, зберегла оптимізм та надію на краще майбутнє.. Отже, побажаємо іменинниці та її родині ще довгих років життя, здоров'я, щастя та Божого благословення.