З ДНЕМ РЯТІВНИКА!

Дата: 17.09.2020 11:14

Фото без опису Щорічно 17 вересня працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань відзначають професійне свято – День рятівника. Його святкують також громадяни, які брали участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захищали життя та здоров’я людей. Ваша професія – відповідальна, складна і дуже почесна, що вимагає високої кваліфікації, ініціативності, відповідальності та мужності. Відвага, співпереживання, чуйність, прагнення відгукнутися на чужу біду - ці якості відрізняють тих хто несе службу в підрозділах МНС України. Нехай робота, яку ви виконуєте, завжди буде належним чином оцінена. Міцного вам здоров'я, наснаги та терпіння у вашій нелегкій праці. В час, коли Ви ризикуєте власним життям, нехай оберігає Вас Господь Бог і обдаровує своїми щедротами. Бажаю міцного здоров’я, твердості духу, щастя, миру і добра Вам і Вашим родинам! І звичайно якомога менше тривожних виїздів! З повагою Голова Ганнопільської ОТГ Маргарита МЕДВЕДЮК!