ЩИРО ВІТАЮ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ!

Дата: 07.09.2020 08:24

Це свято енергійних, ініціативних людей, які розпочали та успішно розвинули власну справу. Ви знайшли і зайняли своє місце в економічному просторі, втілюєте в життя нові ідеї та проєкти, створюєте нові робочі місця, постачаєте на ринок вітчизняні товари й послуги, наповнюєте бюджет громади. Висловлюю велику подяку за наполегливу працю та активну громадську позицію за працьовитість, небайдужість, допомогу у розв’язанні проблем громади. Хочу всім вам побажати невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й добробуту вам і вашим родинам. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження й прибутки! Хай мир, добробут і злагода будуть у кожному домі, у кожній сім’ї.