На 5 вересня 2020 року припадає важливе свято – МІЖНАРОДИЙ ДЕНЬ БЛАГОДІЙНОСТІ

Дата: 04.09.2020 15:11

Фото без опису В усі часи безкорислива допомога цінувалась у людському суспільстві, вважалась виявом добра, гуманності та чуйності. У складних умовах сьогодення благодійність як ніколи є дуже потрібною. Інколи допомога може бути навіть рятівною для тих людей, які опинились у складних життєвих обставинах. В Ганнопільській громаді ця благородна справа є досить поширеною і з кожним днем згуртовує все більше жителів нашої громади. Наші мешканці з розумінням ставляться до проблем ближніх і об’єднують свої зусилля, аби допомогти незахищеним верствам населення. Адже доки в Україні є хоча б одна сирота або хвора дитина, доки є самотні й старі люди, доки довкілля потребує захисту – доти благодійна діяльність буде потрібною та актуальною. У цей день висловлюємо вдячність усім небайдужим людям, які активно долучаються до благодійності та готові подарувати надію і подати руку допомоги тим, кому вона вкрай необхідна. Саме такі вчинки роблять наш світ набагато кращим.