ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС РОЗПОЧАТО

Дата: 03.09.2020 10:43

Фото без опису1 вересня, стартував новий 2020/2021 навчальний рік для закладів освіти Ганнопільської громади. Вперше школа відкриває свої двері для 51 першокласника. За попередніми даними 652 здобувачів освіти розпочинають освітній процес у 6 закладах загальної середньої освіти та 105 дітей дошкільного віку . Освітній процес розпочато, враховуючи Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Із врахуванням Тимчасових рекомендацій також організовано підвезення учнів та гаряче харчування, а також створено належні умов перебування в закладах освіти усіх учасників освітнього процесу. Вітаємо всіх з початком навчального року. Бажаємо усім учасникам освітнього процесу міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих здобутків та злагоди в державі.