Дорогі учні, студенти! Шановні освітяни та батьки! Вітаємо вас із початком нового навчального року та Днем знань!

Дата: 01.09.2020 09:13

Перший ранок осені приходить зі святом, яке несе в собі щось незвідане, радість, надію та сподівання. Хвилюються ті, хто вперше переступає поріг навчального класу та студентської аудиторії, перед новим етапом свого життя. Чекають на зустріч з однокласниками та одногрупниками ті, хто вже продовжує навчання. Світлі спогади про роки, проведені в країні знань, людина несе через все життя. Тож, нехай цей період буде наповнений незабутніми враженнями та новими горизонтами, а ваші здібності та наполегливість стануть запорукою успіхів і вагомих досягнень. Висловлюємо щирі вітання педагогам і батькам, знання, досвід та підтримка яких завжди вселяють упевненість, допомагають правильно визначити життєві пріоритети. Хай новий навчальний рік принесе учням та студентам приємні враження, яскраві та нові відкриття, педагогічним колективам - гарні результати своєї праці, а батькам – радість і гордість за дітей. Бажаємо всім миру та злагоди, невпинного руху вперед! Нехай підґрунтям щасливого життя будуть міцне здоров’я, особисте щастя, терпіння та мудрість! З новим навчальним роком!