ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ

Дата: 31.08.2020 08:37

Фото без опису Боротьба українського народу за незалежність тривала багато століть. Національна пам'ять українців зберігає спомини про подвиги та жертовність наших пращурів на цьому важкому, политому українською кров'ю шляху. Цьогоріч Україна вперше відзначатиме День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Цією датою обрали 29 серпня, оскільки саме того дня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Цього дня на всій території України відбудеться проведення низки пам’ятних та національно-патріотичних заходів, зокрема в Ганнопільській громаді покладання квітів до пам’ятників, та місця поховання захисника України Юрія КОВАЛЬЧУКА. Україна об’єднається в шані та вдячності нашим землякам, які, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!