Хмельницька область, Славутський район

У ГАННОПОЛІ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВІДБУЛИСЬ ЗМАГАННЯ З МІНІФУТБОЛУ

Дата: 25.08.2020 11:51
Кількість переглядів: 421

Фото без опису 23 серпня 2020 року о 10:00 год в рамках відзначення 29-ї річниці незалежності України відбулись змагання з мініфутболу серед п’яти команд на майданчику зі штучним покриттям. Під час ігор відбувалися справжні футбольні баталії. Футболісти грали азартно, з великим бажанням перемогти. Боротьба точилася на кожному метрі ігрового майданчика. Отож після матчів, які відбувалися по круговій системі, переможцями стала команда села Малий Скнит, друге місце посіли футболісти із села Понора, третє – із села Ганнопіль, четверте місце – хлопці із села Довжки та п"яте місце зайняли молоді, перспективні хлопці із села Киликиїв. Переможці були нагородженні кубками, грамотами, м’ячами та грошовими преміями. Також було визначено кращого вболівальника, Андрія СЕМЕНЮКА, який не зміг взяти участі в турнірі, через травму на попередніх змаганнях. Йому було вручено кубок та грошовий подарунок. Щиро дякуємо всім учасникам, вболівальникам, тренерам та організаторам турніру.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису