22 серпня – Всеукраїнський День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків

Дата: 21.08.2020 12:32

Служба в правоохоронних органах – надзвичайно важка й небезпечна. Адже боротьба зі злочинністю та забезпечення спокою громадян – це цілодобова, напружена праця. Самовіддано виконуючи свій службовий обов’язок, мужні працівники поліції щодня наражають себе на небезпеку та ризикують найдорожчим – власним життям. Тож сьогодні, 22 серпня, усі українці схиляють голови та вшановують пам’ять тих працівників поліції, які загинули під час виконання службових обов’язків, всіх тих, хто поклав своє життя на вівтар служіння Закону та Правопорядку. Низько вклоняюся матерям, вдовам, дітям правоохоронців, які віддали життя у справі боротьби зі злочинністю та військовою агресією ворога. Мужність та самовідданість працівників органів внутрішніх справ – назавжди стане прикладом самовідданого служіння своєму народові та зразком справжнього патріотизму. Честь і слава нашим Героям, котрі залишилися вірними присязі до останнього подиху та зупинили злочинців ціною власного життя. Слава їм та слава Україні!