ДОРОГІ ВИПУСНИКИ, БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ!

Дата: 31.07.2020 09:55

Фото без описуСьогодні у вас свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Але не зважаючи на це, в ньому зустрічаються біль розлуки та світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім. Ось і зараз прийшов час, коли єдина для випускників наших шкіл стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки. Сьогодні для вас відкрито нову сторінку життя — вибір професії, а це перший крок у дорослий світ. Від цього вибору залежить не тільки ваше майбутнє, а й щастя, добробут ваших родин. Ваші батьки та наставники покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним. Мої вітання, моя подяка педагогам, наставникам, вихователям. Тим, хто віддає частинку свого серця дітям та виводить їх на широкий життєвий шлях. Хочу привітати батьків сьогоднішніх випускників. Разом зі своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Разом з ними навчалися, раділи першій написаній букві та першому прочитаному слову, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти завжди вас люблять, ніколи не забувають дороги до рідної домівки. Шановні випускники! Нехай здобуті в школі знання допомагають вам крокувати в завтрашній день, а друзі, яких ви знайшли за роки навчання, будуть вашою надією та опорою в житті. Нехай дорогі вашому серцю вчителі залишаються найкращими порадниками. Тож бажаю кожному з вас успіхів, здійснення усіх задумів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Хай щасливим буде для Вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті, Вам, дорогі випускники!!! З любов'ю, сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК.