Сільська рада придбала комп’ютерну техніку для першокласників

Дата: 29.07.2020 17:00

Фото без описуОдним із ключів до якісного навчання є наявність комп’ютерів у класах, що дає можливість впровадження новітніх стандартів для навчання та розвитку дітей. У рамках Концепції НУШ Ганнопільська сільська рада придбала комп’ютерну техніку у заклади повної загальної освіти громади, а саме: ноутбуки (6) та багатофункціональні кольорові пристрої (6). Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Наразі очікується й інше оснащення початкових класів за стандартами НУШ.