ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПІДТРИМКИ АГРАРНОЇ ГАЛУЗІ , ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ГАННОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 22.07.2020 16:33

Фото без описуДержавою проводяться заходи із фінансування діяльності суб'єктів господарювання аграрного сектору з метою забезпечення життєздатності сільського господарства, його конкурентоспроможності, гарантування продовольчої безпеки країни. Більш детальна інформація на сайті Департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької облдержадміністрації (https://www.apr.adm-km.gov.ua/) в розділі «Підтримка аграріїв». Серед базових напрямків державної підтримки аграрної галузі на 2020 рік у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України виділили: «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів»; «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств»; «Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції»; «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»; «Фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства і хмелярства»; «Фінансування програм підтримки сільського господарства з державного бюджету». Також доводимо до керівників сільськогосподарських підприємств про те, що Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) оголосив про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам». Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Заявки та документи для участі в конкурсі приймаються регіональною комісією Хмельницького відділення з 21 липня 2020 р. по 19 серпня 2020 р. за адресою: м. Хмельницький вул. Свободи,70 кім.122. Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі, передбачений п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України № 1102 від 25 серпня 2008 р. (зі змінами). З ним можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду (www.udf.gov.ua) або отримати особисто в регіональних відділеннях Укрдержфонду.