ШАНОВНІ БУХГАЛТЕРИ!

Дата: 16.07.2020 09:51

Фото без опису Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з вашим професійним святом Днем бухгалтера! Який підкреслює надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві, бо без належної роботи бухгалтера неможливо забезпечити подальший розвиток економіки. Саме від вашої роботи залежить злагоджена робота кожного підприємства, установи, організації. Добросовісна праця, точність і грамотність – основа вашої професії. Сумлінність і вірність обов’язку кожного бухгалтерського працівника є надійною запорукою ефективного господарювання та своєчасного наповнення бюджету нашого краю. Хай життєвий баланс найзаповітніших бажань завжди повністю збігається з розміром матеріальних і фізичних можливостей, доходи постійно перевищують витрати. Нехай робота приносить задоволення, колеги цінують за важливість праці, всі заслуги будуть враховані, бонуси життя нараховані. Будьте щасливі, кохані, обдаровані долею, винагороджені добротою.