15 ЛИПНЯ КРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКИХ МИРОТВОРЦІВ.

Дата: 15.07.2020 08:09

Фото без описуЦя дата покликана віддати належне самопожертві та самовідданості миротворців, які несуть службу по всьому світу. Шановні миротворці, ви завжди в епіцентрі подій і завжди приходите на допомогу тим, хто її потребує. З глибокою вдячністю жителі багатьох континентів пам’ятають сміливість, мужність та професіоналізм наших українських миротворців. І сьогодні, коли прийшов час захищати власну Батьківщину, ви стали миротворцями й на своїй землі, ви мужньо обороняєте наш дім і нашу свободу. Шановні миротворці, дорогі ветерани-учасники миротворчих операцій, від імені депутатського корпусу і від себе особисто вітаю всіх, хто брав участь у миротворчих операціях і тих, хто в цей момент перебуває у небезпечних зонах нашої країни, докладає максимум зусиль задля здобуття омріяного миру, з Днем українських миротворців. Нехай глибока людська вдячність та шана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами. Щира вам подяка та низький уклін за відвагу, терпіння, стійкість, мужність та героїзм, проявлені у боротьбі за мир. З повагою, сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК.