ДОБРІ СПРАВИ У ЧАСИ КОРОНАВІРУСУ

Дата: 14.07.2020 12:39

Нині увага всієї країни прикута до новин про захворювання та протидію поширенню коронавірусної інфекції. Весь інформаційний простір заповнений темою коронавірусу. Сьогодні людям справді дуже потрібна елементарна безпека. Ганнопільська сільська рада вже не вперше надає допомогу під час карантину медичним закладам, не залишились осторонь і навчальні заклади громади. Приємно відзначити, що для того, щоб підтримати Ганнопільську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини комунального закладу «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» Хмельницької області у цей складний час, педагогічні працівники Ганнопільської громади прийняли рішення про виділення коштів зі своєї заробітної плати для придбання медикаментів та виробів медичного призначення, антисептичних засобів, захисних масок, респіраторів, дезінфекційних засобів, захисних багаторазових костюмів та бахіл. А для покращення умов праці сімейних лікарів та для надання якісних медичних послуг придбано медичний безконтактний термометр, ноутбук та багатофункціональний пристрій для друку. Благодійні справи завжди повертаються до людей сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі турботу і добро. Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради висловлює СЛОВА ЩИРОЇ ПОДЯКИ працівникам освіти, які долучились до доброї справи. Це благородна справа і яскравий приклад для наслідування. В цей не легкий час ми маємо бути одним цілим, берегти себе і завжди допомагати ближньому. Дякуємо всім за Ваші чуйні серця, за вашу доброту душі, за те, як ви продемонстрували людяність нашої громади.Нехай Господь береже всіх Вас кожну хвилину, кожного дня!