ЗАСІДАННЯ 52-Ї СЕСІЇ ГАННОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 25.06.2020 14:25

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСьогодні, 25 червня 2020 року, під головуванням сільського голови Маргарити Медведюк в приміщенні Ганнопільського будинку культури, відбулось засідання чергової 52-ї сесії Ганнопільської сільської ради VІI скликання. Із 23 народних обранців на пленарне засідання прибули та зареєструвалися 12 осіб. Згідно затвердженого порядку денного розглянуто встановлення місцевих податків і зборів, земельні питання, звіт поліцейських офіцерів громади за квітень-червень 2020 року, та інші. Депутатами поіменно проголосовано та розглянуто всі заплановані питання порядку денного з яких прийняті відповідні рішення. По закінченні засідання сесії сільський голова Маргарита Медведюк привітала всіх присутніх з наступаючим Днем Конституції України, побажала міцного здоров’я, достатку, злагоди, здійснення всіх мрій та миру в рідній Україні.