ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Дата: 25.06.2020 08:29

Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради на своєму засіданні 24 червня розглянув 8 питань порядку денного.

Зокрема: про затвердження плану роботи виконавчого комітету Ганнопільської сільської ради на ІІІ квартал 2020 року; Про забезпечення контролю за проведенням атестації робочих місць на підприємствах, в установах, організація, розташованих на території Ганнопільської сільської ради; Про забезпечення законності та правопорядку на території Ганнопільської сільської ради, та інші.

Найголовніше та першочергово на засіданні були розглянуті питання про неналежне виконання батьківських обов’язків чотирьох сімей, щодо своїх неповнолітніх дітей. Рішення стосовно кожного були детально розглянуті на засіданнях комісій та активно обговорені членами виконкому.