СЬОГОДНІ 23ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ СВІЙ 95 РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУЄ ЖИТЕЛЬ С.ДОВЖКИ ТИМОЩУК ІЛЛЯ ПИЛИПОВИЧ

Дата: 23.06.2020 14:27

Фото без описуФото без опису Сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК, староста села Валентина БАБИЦЬКА завітали до помешкання жителя села Довжки й привітали нашого земляка – зі славним ювілеєм 95 річчям від Дня народження. Таких людей, як Ілля Пилипович – залишилися одиниці в громаді, це живі свідки епохи. Бувши учасником бойових дій Другої світової війни, пройшов нелегкий життєвий шлях. Скільки було пережито за ці роки, скільки Вами було зроблено доброго для оточуючих! Низький уклін Вам! Прийміть наші вітання і подяки та чекаємо, що всього через якихось п’ять років Ви широко відзначите вже віковий ювілей! Бажаємо Вам сонячного настрою, багато прекрасних добрих днів, і будемо чекати запрошення на Ваш столітній ювілей.