Оновлені вимоги щодо дотримання карантинних обмежень

Дата: 23.06.2020 10:07

УВАГА!!!! З 22 червня 2020р. набирають чинності оновлені вимоги щодо дотримання карантинних обмежень. Етапи Фото без описувиходу з карантину скасовано. Адаптивний карантин продовжено до 31 липня 2020р. Працівники Славутського відділу поліції закликають місцевих жителів не порушувати карантинні обмеження , відвідувати будь- які приміщення , перебувати в громадському транспорті виключно в масках та мати при собі особисті документи. Також забороняється проведення масових ( культурних, розважальних , спортивних , соціальних , релігійних , рекламних та інших) заходів за участі більше однієї особи на 5кв. метрів площі будівлі або території ( якщо захід проводиться на відкритому повітрі) з дотриманням дистанції між учасниками не менше , ніж 1,5 метра. З 22 червня забороняється здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, зокрема пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному , залізничному транспорті , у міському, приміському,міжміському , внутрішньо обласному та міжобласному сполученні , в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту та контроль за використання пасажирами захисних масок. За умови дотримання заходів безпеки дозволяється робота закладів громадського харчування ( ресторанів, кафе тощо), торгівельно-розважальних центрів (крім розміщених у них магазинів) , діяльність закладів , що надають послуги з розміщення , закладів розважальної діяльності, фітнес – центрів тощо. Щодо стосується осіб, які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома» , такі особи не підлягатимуть обсервації. Не підлягають самоізоляції всі особи , які досягли 60-річного віку. Працівники Славутського відділу поліції проводять рейди з метою виявлення порушників та нагадують про те, що згідно ст.44-3 КУпАП порушення правил щодо карантину людей тягне за собою накладення штрафу на громадян — від 17 000 до 34 000 гривень. Дотримуйтесь рекомендацій та будьте здорові!!!!