Привітання ветеранів медицини Ганнопільської громади

Дата: 22.06.2020 14:15

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуОсобливу подяку сьогодні ми висловлюємо ветеранам медицини, які, віддавши багато років охороні здоров'я, зараз знаходяться на заслуженому відпочинку. Лікарями не стають, ними народжуються і залишаються назавжди. Ваша самовіддана праця, вірність високому покликанню і неоціненний практичний досвід багато років служили та продовжують служити людям. Ми дякуємо, за ваші знання, досвід, який ви передали молодому поколінню лікарів, які надалі продовжують вашу справу, сприятимуть зміцненню здоров'я населення нашої громади. Сьогодні, 20 червня напередодні Дня медичного працівника сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК , старости сіл, працівники виконавчого комітету привітали 33 ветеранів-медиків Ганнопільської громади з професійним святом.