У громаду надійшла гуманітарна допомога для боротьби з коронавірусом від Міжнародного благодійного фонду "Карітас Україна"

Дата: 09.06.2020 12:22

Фото без описуГаннопільська ОТГ не обмежується у боротьбі з коронавірусом виділенням коштів із сільського бюджету для підтримки медичних закладів. Сільський голова з спеціалістами громади працюють і над залученням позабюджетних коштів, пошуком грантових програм українських фондів. Так, у травні цього року Ганнопрільська рада подала заявку на участь у благодійному проєкті "Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19", який в Україні реалізує Міжнародний благодійний фонд "Карітас України" за підтримкм "Програми U-LEAD з Європою" . Сьогодні громада отримала від фонду благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту, а саме: костюми біологічного захисту, захисні окуляри, респіратори, маски, рукавички та дезинфікуючі засоби. Увесь вантаж буде передано медичним закладам для боротьби з коронавірусом. Ось так у наш час небайдужі благодійники роблять добру і важливу справу задля збереження життя та здоров’я медичних працівників – наших захисників на фронті боротьби з невидимим ворогом – коронавірусною інфекцією.