Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2020 16:24

Фото без описуУ Міжнародний день захисту дітей, сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК з працівниками Ганнопільської громади відвідали понад 50 дітей з обмеженими можливостями, дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під час спілкування Маргарита Іванівна поцікавилась умовами проживання дітей, матеріальним становищем та проблемами, з якими приходиться стикатися у повсякденному житті. Діти поділилися з сільським головою спогадами, планами на майбутнє та успіхами у навчанні. Працівники виконавчого комітету громади побажали дітям здоров’я, родинного затишку, здійснення мрій, гарно відпочити влітку та подарували солодощі та іграшки . Допомогу в придбані ласощів, надали працівники громади та депутат обласної ради Олександр МИКЛУШ . На заміну дітки подарували дорослим щирі дитячі посмішки та погляди вдячності.