Дорогі діти!

Дата: 01.06.2020 16:22

Фото без описуУ перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначається День захисту дітей. Для нас, дорослих, немає в світі нічого більш важливого і цінного, ніж ви - діти. Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою, це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Бажаю вам, юні друзі, радіти своєму дитинству, веселитися і пустувати, розважатися і мріяти, а також добре вчитися і своїми успіхами радувати батьків та вчителів! Бажаю вам якнайбільше яскравих і світлих моментів у житті, моря вражень і веселих розваг. Не поспішайте дорослішати, адже саме дитинство - найщасливіша безтурботна пора, насичена неповторними подіями, грандіозними відкриттями. Я бажаю, щоб кожен із вас завжди відчував на собі всю материнську і батьківську любов, їх підтримку і захист від життєвих негараздів; бажаю кожному міцної сім’ї, яскравого сонця, мирного неба і всього необхідного для безтурботного дитинства. Батькам бажаю терпіння, доброти, ніжності та любові.