ДЕНЬ ГЕРОЇВ.

Дата: 01.06.2020 16:17

Фото без опису23 травня в Україні відзначають День героїв, коли згадують всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу нашої країни. Цей день покликаний відродити героїчний дух минулих поколінь за допомогою яскравих прикладів лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та воїнів АТО. Українські герої поставили свободу рідного народу понад свої особисті інтереси і присвятили власне життя служінню українській нації. Пам’ятаючи історію, ми можемо змінювати майбутнє нашої держави. Наші національні герої є прикладами відповідальності за долю власної країни. Тож в цей день вшануймо пам’ять борців, які віддіали своє життя для добра народу: його свободи і державності, могутності і процвітання, миру і спокою. Голова громади Маргарита МЕДВЕДЮК та староста Андрій БІЛЯКЕВИЧ вшанували пам’ять покладанням квітів та хвилиною мовчання захисника України КОВАЛЬЧУКА Юрія Володимировича на останньому місці його спочинку. Честь і слава тим, хто нині стоїть на рубежах і оберігає наш спокій. Слава Героям!