В Ганнопільській громаді ЗАФІКСУВАЛИ ПЕРШИЙ ЛАБОРАТОРНО ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ВИПАДОК КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ.

Дата: 15.05.2020 10:04

На жаль, коронавірус не оминув і нашу громаду. Лабораторні аналізи на ПЛР підтвердили COVID-19 у жительки села Рівки. ????За інформацією Славутської центральної районної лікарні підтверджений випадок зараження гострою респіраторною хворобою COVID-19 зафіксували у Ганнопільській ОТГ. У пацієнтки, яка потрапила на лікування у Славутську ЦРЛ виявили коронавірусну інфекцію. 11 травня жительці Славутського району був проведений експрес-тест на виявлення коронавірусу, який показав негативний результат. Цього ж дня був відібраний біологічний матеріал для проведення лабораторного дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Станом на 14 травня шляхом проведення ПЛР-тестування у неї підтверджено наявність коронавірусної інфекції COVID-19. Цього ж дня пацієнтку перевели на лікування у Хмельницьку інфекційну лікарню. За оперативними даними контактними хворої є ряд осіб. За місцем проживання та можливого перебування інфікованої забезпечено проведення комплексу відповідних дезінфекційних заходів, а також відбір зразків для ПЛР-досліджень контактних осіб. Коронавірус значно ближче, ніж нам здається!