З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дата: 12.05.2020 16:47

Фото без описуМилі жінки, чиє покликання — бути матір’ю, а значить, підтримкою, опорою і захистом своїй дитині, вітаю Вас з чудовим святом – ДЕНЬ МАТЕРІ! Дорогі Наші ,низький уклін і щира дяка Вам, за ласку, недоспані ночі, молитви та терпіння. Нехай Ваше життя наповнюється теплом та щастям. здоровими і щасливими зростають Ваші дітки. Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословіння! Доземний уклін Вам, дорогі матері, за Ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Бажаю вам миру, тепла домашнього вогнища, надійної чоловічої підтримки, здоров’я, любові та благополуччя! Зі святом! З великою повагою, сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК.