Вшанування Ветеранів.

Дата: 12.05.2020 16:40

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПам’ять – це один з найбільших скарбів, якими володіє людство. Пам’ятаючи про минуле, суспільство будує майбутнє. 8 травня сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК , секретар Наталія ТРАЧ , старости Валентина БАБІЦЬКА, Раїса ШЕВЧУК ,Валентина АНІКОВА, Віктор ПАШКО завітали до Ветеранів Другої світової війни з подарунками та вітаннями . На превеликий жаль в громаді сьогодні 75 річницю зустрічає вісім учасників бойових дій, БАЛАШЕВСЬКИЙ Петро Іванович із села Пр. Улашанівка, ТЕТЕРУК Федір Маркович із Нараївки, РАБЧУН Василь Сергійович село Рівки, ЧЕРНЮК Сергій Дем"янович - Соснівка, та дві жінки із Ганнополя - ЄГОРОВА Віра Павлівна та ЛЕВЧУНЕЦЬ Надія Петрівна .А двоє ветеранiв - інвалідів Другої світової війни МАРХАЙЧУК Іван Михайлович із села Киликиїв та ТИМОЩУК Ілья Пилипович із села Довжки отримaли й вiдзнaку «Знак народної пошани». Нагорода ця у формі медалі. І відзначають нею за бойові заслуги з нагоди 75-річчя Перемоги. В ході візиту навідали кожного захисника. Поспілкувалися з сивочолими ветеранами, особисто висловили вдячність за те, що понад 75 роки тому вибороли для нас свободу, що повернули віру у майбутнє, дали можливість жити і розвиватися нащадкам. Також посадовці дарували подарунки,квіти і бажали ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких та рідних. Ветерани з радістю приймали вітання, втирали непрохані сльози від спогадів про далекі фронтові роки та побратимів, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.