Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни! Жителі Славутського району та Ганнопільської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 08.05.2020 08:00

Шановні ветерани війни! Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг нашого народу житиме завжди. 9 травня – найсвітліший та найвеличніший день беззаперечної перемоги над ворогом, день вічної і незгасної пам’яті за загиблими в роки війни. Цього дня ми схиляємо голови перед тими, хто віддав життя за рідну українську землю, вклоняємося перед подвигом односельців, які мужньо боролися за свободу Вітчизни, згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна, хто поліг у жорстокому бою, хто після перемоги помер від ран… Ми славимо тих, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні, хто самовіддано працював у тилу, піднімав з руїн і відроджував рідний край. Дорогі ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни! Шановна громада! Від виконавчого комітету Ганнопільської сільської ради та від себе особисто вітаю вас з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ою річницею вигнання нацистів з України! Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, миру над головою, спокою і віри у завтрашній день. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни.

З повагою, Ганнопільський сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК та виконавчий комітет сільської ради