Забезпечення прав дітей в період карантину.

Дата: 06.05.2020 09:30

Фото без описуЗ метою забезпечення прав дітей, які повернулися до сімей із закладів інституційного догляду та виховання на період карантину, службою у справах дітей Славутської РДА та заступником голови райдержадміністрації, спільно з фахівцем соціальної роботи Ганнопільської ОТГ та представником благодійної організації "Хмельниччина без сиріт" було здійснено виїзд у сім»ї , в яких виховуються діти відповідної категорії, з метою перевірки умов проживання, утримання, виховання, навчання дітей. Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради висловлює вдячність представнику громадської організації «Хмельниччина без сиріт», Філіпповій Ользі Андріївні, яка надала для сімей продуктові набори, одяг, розвиваючі ігри та засоби індивідуального захисту.