"Укрпошта" інформує про соціально-орієнтовані послуги, якими ви можете скористатись

Дата: 16.04.2020 15:14

Фото без описуАкціонерне товариство «Укрпошта» користуючись нагодою засвідчує Вам свою повагу та повідомляє, що АТ «Укрпошта», як стратегічно важливий об'єкт інфраструктури, працює у звичайному режимі, надає поштові і фінансові послуги. У зв’язку з теперішньою ситуацією «Укрпошта» запустил соціально-орієнтовані послуги, а саме: Тепер проявити турботу про близьких, що знаходяться на відстані значно легше, Будь-хто, не виходячи з дому, може надіслати гроші зі свого карткового рахунку рідним - послуга «З картки додому», а листоноші «Укрпошти» віддадуть готівку адресату прямо в руки, що набагато безпечніше ніж їхати до відділення банку або шукати банкомат у період карантину. Також Укрпошта разом із сервісом ІіКі24.соm запустили доставку ліків по спеціальному тарифу для обласних центрів - 35 гривень, а для сіл та містечок області - безкоштовно! Клієнтам достатньо зібрати всі необхідні ліки в кошик на сайті Сервісу та вибрати "Доставка Укрпоштою" у відповідній графі. Кожний волонтер, меценат, підприємець може надіслати засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів до медичних закладів, що надають допомогу хворим, а «Укрпошта» доставить їх до медзакладу безкоштовно! Перелік медичних установ, на адресу яких можна приймати відправлення з поміткою «в лікарню» знаходиться безпосередньо у відділеннях поштового зв'язку. Турбота про рідних дуже важлива, а «Укрпошта» допоможе у цьому!