Профілактичний рейд та його результати

Дата: 14.04.2020 15:41

Фото без описуЗ метою соціально - правового захисту дітей в умовах запровадженого карантину, начальником служби у справах дітей Сергієм Морозом, спільно з представниками Ганнопільської сільської ради та Славутського відділу поліції 13 квітня 2020 року проведено профілактичний рейд на території Ганнопільської сільської ради. В с. Киликиїв Славутського району членами Комісії відвідано неблагополучну родину, в якій виховується 3 малолітніх дітей. На час обстеження в даній родині виявлено, що умови проживання незадовільні, антисанітарія, батьки зловживають спиртними напоями та поводяться агресивно. За результатами рейду вирішено ініціювати притягнення до адміністративної відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків та 3 малолітніх дітей поставити на облік, як таких, що опинилися у складних життєвих обставинах. Крім того, серед населення проведено роз’яснювальну роботу, щодо запобігання ураження коронавірусом COVID-19 та роздано інформаційні матеріали. Питання проведення заходів по запобіганню дитячої бездоглядності та безпритульності знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей Славутської райдержадміністрації.